Opening PGA Holland Tour
OPENING PGA HOLLAND TOUR OP GOLFBAAN DELFLAND
OPENING PGA HOLLAND TOUR OP GOLFBAAN DELFLAND
Cabrera wint de Masters 2009
Woods kwam met een eagle op de 8e ook ineens opzetten in de top van het klassement. Met birdies op 13, 15 en 16 stond hij ineens op 10-onder par. Helaas zorgden bogeys op 17 en 18 voor een eindstand van 68 slagen en 8-onder par.
De Argentijn Angel Cabrera, nam bij iedere slag weinig tijd en leek volledig controle te hebben over zijn slagen. Hij wist samen met Chad Campbell en Kenny Perry op 12 onder par te eindigen en moest dus een play-off spelen. Op de eerste play-off hole, de 18e, werd Campbell al uitgeschakeld, hij maakte als enige een bogey. De tweede play-off hole, de 10e, werd in het voordeel van Cabrera beslist, hij wist als enige een par te maken. Een aantal uren daarvoor maakte hij nog een bogey op dezelfde hole en nu was de par voldoende voor de overwinning.
Voor Cabrera is het zijn tweede Major-zege, eerder won hij in 2007 al het US Open. Cabrera werd ook de eerste Zuid-Amerikaan die het toernooi wist te winnen op Augusta.
De Nederlander Reinier Saxton miste na twee dagen spelen de cut
Zaterdag 18 april wordt de eerste Top Golf Beurs voor consumenten gehouden: in Expo Houten (het vroegere Euretco Expocenter). De grootste gratis golfbeurs van Nederland is geopend van 11.00 tot 18.00 uur. Er wordt een drivingrange ingericht van 20 meter breed, waarop iedereen de op de beurs aangeboden clubs kan uittesten.
Zaterdag 18 april vindt de tiende editie plaats van de Nationale Open Golfdag.
Golfbanen in heel Nederland staan die dag open voor iedereen die geïnteresseerd en nieuwsgierig is naar de golfsport. Het is voor uw niet-golfende vrienden en familieleden de ideale manier om kennis te maken met uw hobby. Tijdens de Nationale Open Golfdag worden er tal van clinics en demonstraties gegeven, en bestaat de mogelijkheid om ook zelf eens een balletje te slaan onder het toeziend oog van een echte pro. De derde sport van Nederland is toegankelijk voor iedereen en geschikt voor liefhebbers van alle leeftijden.
Tiger Woods steunt samen met zeventien andere topgolfers de olympische lobby voor de sport. De internationale federatie IGF probeert golf in 2016 op het Olympische programma te krijgen.
Woods heeft persoonlijk een 32 pagina’s tellende brochure gestuurd naar het Internationaal Olympisch Comite (IOC) om gde lobby te ondersteunen. Naast Woods staan onder anderen ook de Ier Padraig Harrington, Vijay Singh uit Fiji en de Spanjaard Sergio Garcia achter de olympische missie.
“Het is echt positief voor ons dat we de steun krijgen van de beste golfers in de wereld”, zei Peter Dawson namens de IGF. In 2016 is er plaats voor twee nieuwe sporten op de Spelen. Naast golf azen onder meer ook honkbal, karate, rugby, softbal en squash op deze plekken.
De nieuwe Nc9 ijzers demonstreren op indrukwekkende wijze waar Wilson Staff op dit moment technisch toe in staat is. Wilson liet twee topkwaliteit metalen aaneensmeden en creëerde een nieuwe 'double face' materiaalcombinatie.
Het versmelten van het titanium en het zachte 304 roestvrijstaal vindt plaats onder zeer hoge druk (meer dan een miljoen pond per square inch). De hieruit ontstane duurzame metaalkundige verbinding combineert de unieke eigenschappen van ieder afzonderlijk materiaal. Het flinterdunne titanium oppervlak geeft de club een hoog COR en een hoge balsnelheid.
Op zaterdag 18 april a.s. openen maar liefst 91 golfbanen hun deuren voor het publiek waaronder Golf de Gulbergen in Geldrop/Mierlo – Nuenen. Iedereen is welkom om op een van de deelnemende banen een kijkje te komen nemen en om een balletje te slaan. Dus wilt u zelf een keer golfen of wilt u iemand van uw vrienden of familie meenemen kom dan gerust langs tussen 12:00 en 17:00 uur.
De 19-jarige Floris de Vries is met ingang van maandag lid van Golf Team Holland en hij maakt dinsdag al zijn prodebuut. In Spanje doet De Vries, die de jongste speler van Golf Team Holland is, mee aan een wedstrijd van de Hi5 Pro Tour op de Sojuela Golf Club La Rioja. ‘Het zaak is om door het spelen van zo veel mogelijk wedstrijden het juiste ritme te pakken te krijgen’, aldus de inwoner van Apeldoorn. Hij is nog geen twintig, maar kan toch terugkijken op een fraaie reeks successen in amateurtoernooien.
Als 14-jarige maakte Floris de Vries al zijn debuut in het KLM Open. Zijn grootste zege was die in het Ricoh Nationaal Open 2008. Op de baan van de Rosendaelsche Golfclub bij Arnhem won De Vries met een totaal van -14. Hij liet op de par-72 bosbaan tot twee keer toe een 65 noteren. In 2005 behaalde Floris de Vries met het Nederlands Boys-team in Italië de Europese titel.
BBC HD, het HD kanaal van de Britse publieke Omroep BBC, zendt vanaf 9 april het prestigieuze Amerikaans golftoernooi US Masters uit. Gedurende vier dagen is het populairste golftoernooi in de wereld te zien via BBC HD. De laatste dag, zondag 12 april, is de ontknoping zelfs vijf uur lang live te zien op BBC HD. Gelijktijdig met de HD uitzendingen is het golftoernooi ook in SD kwaliteit te zien via de zenders BBC1 en BBC2. BBC sport anchor Gary Lineker is de gastheer, het commentaar is van Peter Alliss, Ken Brown, Sam Torrance en Wayne Grady. De BBC heeft in Amerika daarnaast een eigen verslaggever in de vorm van Sean O’Donoghue. te ontvangen.
Zaterdag 18 april opent Top-Golf beurs haar deuren in het Expocomplex te Houten. Golfbeurs Met dit jaarlijks terugkerende evenement viert Top-Golf magazine op 18 april 2009 de verschijning van haar eerste nummer. Op de beurs tonen de standhouders meer dan 60 verschillende golfmerken aan het publiek. Op de beurs vindt u uitsluitend golfartikelen.
Gratis entree en parkeren De Top-Golf beurs is een evenement voor golfers door golfers, kent geen winstoogmerk en heeft als hoofddoel promotie van de golfsport. Om de beurs voor een ieder jong en oud, arm en rijk toegankelijk te maken is de toegang gratis. U kunt zelf gratis voor de ingang parkeren.